Eylem Tok ve Timur Cihantimur'un yakalanma anları böyle görüntülendi

Eylem Tok ve Timur Cihantimur'un yakalanma anları böyle görüntülendi

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLA & PAYLAŞ!!!!????

İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde 1 Mart akşamı ölümlü kazaya karışıp aynı akşam Mısır'a; oradan da ABD'ye kaçan ehliyetsiz sürücü Timur Cihantimur (17) ile yazar annesi Eylem Tok ABD'de yakalanmıştı. Yakalanma anları ilk kez yayınlandı.

Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan Timur Cihantimur ve onu kaçıran annesi Eylem Tok'un ABD'deki firarı böyle son buldu. Anne oğulun yakalanma anları ortaya çıktı.

Görüntülerde, polislerin araçla yanaştığı ve kelepçe takılı Timur Cihantimur'u getirdiği anlar yer alıyor.

Timur Cihantimur'un üstünün arandığı ve ardından polis aracına bindirildiği görülüyor. Eylem Tok'un ise sarı saçlarıyla değiştirdiği dış görünümü dikkat çekti.

Öte yandan, Eylem Tok’un Türkiye'ye iadesine ilişkin davanın da ertelendiği bilgisi geldi. Ertelenme nedenine ilişkin ise henüz bir bilgi verilmedi.

Duruşma, 1 Temmuz’da görülecek. Tutukluluk halinin devamına karar verilen eylem Tok'u duruşmada 2 farklı avukat savunacak.

18 Haziran’da Tok’un Türkiye’ye iadesinin görüşüldüğü ilk duruşmada yargıç, ikinci duruşma gününü 27 Haziran olarak belirlemişti.

Annesi ile aynı davada yargılanan Timur Cihantimur hakkında ise 18 ve 21 Haziran tarihlerinde görülen duruşmalarda tutukluk halinin devamına karar verildi.

ABD vatandaşı da olan Timur Cihantimur hakkında avukatlarının yaptığı kefalet karşılığı tutuksuz yargılanma başvurusuna dair mahkeme henüz bir karar vermedi.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ